Jarní část
8. Kolo
Sportovní hala Hodonín - sobota 9.1. 2010 18.00 - 19.00 hodin
18.00 FUTSAL Terezín - STAMAHO Hodonín 2:9 (1:6)
Sportovní hala Kyjov - sobota 9.1. 2010 8.30 - 12.30 hodin
8.30 FUTSAL Sobůlky - SKP BULLDOGS Hodonín 4:9 (1:5)
9.30 HURÁ TEAM Kyjov - SKP BULLDOGS Hodonín 3:4 (2:2) B: Vacula, Bužek,
Bukovský
10.30 FUTSAL Sobůlky - FUTSAL Strážnice 4:9 (1:5)
11.30 HURÁ TEAM Kyjov - FUTSAL Strážnice 7:4 (2:1) B: Vacula 3, Lochman,
Sv.Macek, Bukovský, vlastní
Sportovní hala Kyjov - neděle 10.1. 2010 9.00 - 11.00 hodin
9.00 TJ KOVO Ždánice - FK DUKLA Hodonín 7:2 (5:0)
10.00 TJ KOVO Ždánice - NEW STARS Hodonín 5:1 (2:1)
Sportovní hala Hodonín - neděle 10.1. 2010 17.00 - 19.00 hodin
17.00 KVASACO Vacenovice - 1.FTD ORANJES Dubňany B 2:2 (0:1)
18.00 BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín - 1.FTD ORANJES Dubňany B 10:10 (3:5)
9. Kolo
Sportovní hala Dubňany – sobota 16.1. 2010 20.00 - 21.00 hodin
20.00 BLUE HUNTERS Svat.- Mistřín - KVASACO Vacenovice 2:9 (1:4)
Sportovní hala Dubňany - sobota 16.1 2010 18.00 - 19.00 hodin
18.00 1.FTD ORANJES Dubňany B - TJ KOVO Ždánice 3:4 (2:1)
Sportovní hala Lužice – sobota 16.1. 2010 9.00 - 13.00 hodin
9.00 FUTSAL Strážnice - STAMAHO Hodonín 7:10 (2:6)
10.00 SKP BULLDOGS Hodonín - STAMAHO Hodonín 14:4 (7:3)
11.00 FUTSAL Strážnice - FUTSAL Terezín 14:7 (6:4)
12.00 SKP BULLDOGS Hodonín - FUTSAL Terezín 10:6 (6:3)
Sportovní hala Hodonín - neděle 17.1. 2010 17.00 - 21.00 hodin
17.00 FK DUKLA Hodonín - FUTSAL Sobůlky 7:6 (4:2)
18.00 NEW STARS Hodonín - FUTSAL Sobůlky 3:7 (1:3)
19.00 FK DUKLA Hodonín - HURÁ TEAM Kyjov 0:4 (0:2) B: Cahlík 2, Lochman, Bužek
20.00 NEW STARS Hodonín - HURÁ TEAM Kyjov 1:2 (1:1) B: Malacka, T.Macek
10. Kolo
Sportovní hala Hodonín - neděle 24.1. 2010 18.00 - 19.00 hodin
18.00 SKP BULLDOGS Hodonín - FUTSAL Strážnice 2:2 (1:2)
Sportovní hala Lužice - sobota 23.1. 2010 17.30 - 21.30 hodin
17:30 STAMAHO Hodonín - FK DUKLA Hodonín 1:1 (1:1)
18.30 FUTSAL Terezín - FK DUKLA Hodonín 2:0 (1:0)
19.30 STAMAHO Hodonín - NEW STARS Hodonín 5:1 (2:0)
20.30 FUTSAL Terezín - NEW STARS Hodonín 4:5 (4:3)
Sportovní hala Kyjov - sobota 23.1. 2010 10.00 - 12.00 hodin
10.00 FUTSAL Sobůlky - 1.FTD ORANJES Dubňany B 4:2 (1:1)
11.00 HURÁ TEAM Kyjov - 1.FTD ORANJES Dubňany B 5:2 (2:2) B: Vacula, Nedvědický,
Kůřil, Lochman, Malacka
Sportovní hala Kyjov - neděle 24.1. 2010 12.30 - 14.30 hodin
12.30 TJ KOVO Ždánice - KVASACO Vacenovice 4:3 (1:1)
13.30 TJ KOVO Ždánice - BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín 5:3 (2:2)
11. Kolo
Volno - TJ KOVO Ždánice
Sportovní hala Dubňany - sobota 30.1. 2010 16.00 - 22.00 hodin
16.00 BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín - HURÁ TEAM Kyjov 1:3 (0:2) B: Bužek 2, Vacula
17.00 KVASACO Vacenovice - HURÁ TEAM Kyjov 3:2 (2:2) B: Malacka, Bužek
18.00 BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín - FUTSAL Sobůlky 4:4 (1:4)
19.00 KVASACO Vacenovice - FUTSAL Sobůlky 9:0 (2:0)
20.00 1.FTD ORANJES Dubňany B - STAMAHO Hodonín 1:9 (0:4)
21.00 1.FTD ORANJES Dubňany B - FUTSAL Terezín 9:5 (2:4)
Sportovní hala Hodonín - neděle 31.1. 2010 17.00 - 21.00 hodin
17.00 NEW STARS Hodonín - SKP BULLDOGS Hodonín 4:7 (1:4)
18.00 FK DUKLA Hodonín - SKP BULLDOGS Hodonín 0:9 (0:2)
19.00 NEW STARS Hodonín - FUTSAL Strážnice 2:4 (1:2)
20.00 FK DUKLA Hodonín - FUTSAL Strážnice 3:9 (2:3)
12. Kolo
Sportovní hala Lužice - neděle 7.2. 2010 17.30 - 18.30 hodin
17.30 NEW STARS Hodonín - FK DUKLA Hodonín 3:4 (3:2)
Sportovní hala Veselí nad Moravou - sobota 6.2. 2010 9.00 - 11.00 hodin
9.00 FUTSAL Strážnice - 1.FTD ORANJES Dubňany B 6:2 (3:2)
10.00 SKP BULLDOGS Hodonín - 1.FTD ORANJES Dubňany B 0:5 (0:1)
Sportovní hala Lužice - sobota 6.2. 2010 18.30 - 22.30 hodin
18.30 FUTSAL Terezín - KVASACO Vacenovice 1:10 (1:5)
19.30 STAMAHO Hodonín - KVASACO Vacenovice 13:2 (6:0)
20.30 FUTSAL Terezín - BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín 3:6 (1:4)
21.30 STAMAHO Hodonín - BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín 12:1 (10:0)
Sportovní hala Kyjov - sobota 6.2. 2010 10.00 - 12.00 hodin
10.00 HURÁ TEAM Kyjov - TJ KOVO Ždánice 4:1 (2:1) B: Nedvědický 2, Malacka, Svozil
11.00 FUTSAL Sobůlky - TJ KOVO Ždánice 6:3 (4:2)
13. Kolo
Sportovní hala Kyjov - pátek 12.2. 2010 20.15 - 21.15 hodin
20.15 FUTSAL Sobůlky - HURÁ TEAM Kyjov 2:6 (1:1) B: Malacka 4, Nedvědický, Svozil
Sportovní hala Kyjov - sobota 13.2. 2010 10.00 hodin - 12.00 hodin
10.00 TJ KOVO Ždánice - FUTSAL Terezín 7:7 (6:1)
11.00 TJ KOVO Ždánice - STAMAHO Hodonín 2:7 (2:2)
Sportovní hala Hodonín - neděle 14.2. 2010 17.00 - 21.00 hodin
17.00 KVASACO Vacenovice - FUTSAL Strážnice 3:2 (1:1)
18.00 BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín - FUTSAL Strážnice 2:11 (0:8)
19.00 KVASACO Vacenovice - SKP BULLDOGS Hodonín 2:2 (0:1)
20.00 BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín - SKP BULLDOGS Hodonín 1:11 (0:6)
Sportovní hala Dubňany - sobota 13.2.2010 19.00 - 21.00 hodin
19.00 1.FTD ORANJES Dubňany B - FK DUKLA Hodonín 3:0 (0:0)
20.00 1.FTD ORANJES Dubňany B - NEW STARS Hodonín 2:3 (2:2)
14. Kolo
Volno - 1.FTD ORANJES Dubňany B
Sportovní hala Lužice - neděle 28.2. 2010 17.30 - 21.30 hodin
17.30 FK Dukla Hodonín - KVASACO Vacenovice 1:11
18.30 NEW STARS Hodonín - KVASACO Vacenovice 3:8 (2:5)
19.30 FK DUKLA Hodonín - BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín 10:4 (2:2)
20.30 NEW STARS Hodonín - BLUE HUNTERS Svat.-Mistřín 6:3
Sportovní hala Hodonín - sobota 27.2. 2010 15.30 - 21.30 hodin
15.30 SKP BULLDOGS Hodonín - TJ KOVO Ždánice 14:5 (6:2)
16.30 FUTSAL Strážnice - TJ KOVO Ždánice 4:10 (2:2)
17.30 STAMAHO Hodonín - FUTSAL Sobůlky 9:3 (4:3)
18.30 FUTSAL Terezín - FUTSAL Sobůlky 4:4 (2:3)
19.30 STAMAHO Hodonín - HURÁ TEAM Kyjov 4:3 (3:0) B: Cahlík, Vacula, Bužek
20.30 FUTSAL Terezín - HURÁ TEAM Kyjov 3:12 (0:4) B: Vacula 3, T.Macek 2, Bukovský 2,
Kratochvila, Cahlík, Svozil, Jung, Bužek