Rozhovor s Michalem Kůřilem

(po sezóně 2008/2009)

Michale, jak hodnotíš minulou sezónu?

Minulá sezona se mi jeví za ty 3 roky jako ta nejlepší, jak herně, tak i výsledkově. Ale určitě jednoznačně převládá zklamání z postavení v tabulce a neúčasti v play off. Naše postavení neodpovídá kvalitám týmu.

 

Na který zápas nejvíce vzpomínáš?

Na každý, ve kterým jsme vyhráli. Ale určitě na vyhrané zápasy s papírově lepší Strážnicí.

 

Kdyby si mohl vzít některý zápas zpět a odehrát ho znovu, který by to byl a proč?

Každý prohraný:( Ale určitě zápas s Vacenovicemi v Kyjově, který skončil 6:6. V tom zápase jsme byli lepší, ale naše chyby nás připravily jak o 2 body, tak i následně o účast v letošním play off. A taky první zápas se Sobůlkami!!

 

Stal ses bezkonkurenčně nejlepším střelcem týmu, co na to říkáš?

Ale není to jen moje práce, je to zásluha celýho týmu. Samozřejmě mě to těší, a budu se snažit pomáhat týmu svými góly i příští sezonu.

 

Hurá Team je složen z mladých hráčů. Myslíš si, že je to hlavní důvod neúspěchu?

Jednoznačně chybí zkušenosti, a taky nedisciplinovanost a morálka. Parta výborná, ale chce to někoho, kdo zvýší kvalitu tréninku a práci s hráči.

 

Měli jsme tu na začátku souteže tip od Jary, že postoupí Ždánice. Jaký je Tvůj názor, když už víš jak vypadá složení play-off?

Můj tip by byl stejný, ale Ždánice jsou závislé především na skvělém Radku Kundratovi, takže bude hodně záležet, jak se mu bude dařit. Nyní pasuji na černého koně Strážnici, nicméně největší kvalitu má Veselský výběr.

 

Díky za rozhovor.