2. Kolo - Shrnutí trenéra

07.11.2009 22:12

První zápas druhého kola přinesl našemu týmu první vítězství. Trpělivá hra od prvních minut a zvýšená koncentrace, že hrajeme první zápas před domácím publikem, hnala náš tým dopředu a brzy jsme šli do vedení. První poločas skončil těsným vítězstvím 1:0, ale v průběhu druhého poločasu bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Postupně jsme přidali další branky, hráli dostatečně sebevědomě a i když to nebylo úplně bez chyb, tak zápas skončil naším jednoznačným vítězstvím 5:0.

Povzbuzeni 3 body jsme vstoupili do druhého utkání s tím, že urveme pro sebe ještě další 3, abychom odčinili ztrátu z minulého kola. Do utkání jsme bohužel vstoupili „levou“ a hned v úvodu utkání prohrávali 0:1. Brzy se nám ale podařilo srovnat a do konce poločasu jsme otočili na 2:1. Začátek druhého poločasu nás zastihl v lepším světle a přidali jsme další branky. Vybrali jsme si sice slabších 5 minut, kdy vzniklo několik zmatků a přečíslení, ale podařilo se nám už neinkasovat a zaslouženě jsme zvítězili 5:1, i když druhé utkání nebylo zcela bez chyb. Tímto bych chtěl poděkovat hráčům, oběma brankářům, kteří nás podrželi a také divákům, kteří nás přišli povzbudit.