13. Kolo - Shrnutí trenéra

13.02.2010 13:32

Jedním slovem spokojenost, do tohoto slova lze shrnout utkání se Sobůlkami. Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním urvat opět 3 body a pokračovat ve výborné jarní formě. To se začalo potvrzovat už od úvodního hvizdu, hru jsme ovládli jak kombinačně, tak pohybem a nasazením. Sice jsme brzy prohrávali 1:0, ale během celého prvního poločasu jsme si vytvářeli spoustu šancí, až neskutečné množství, dali jsme několikrát vyniknout sobůlského brankáře, několikrát zazvonila tyč, zaburácelo břevno. Nakonec Méďa protrhl gólovou potenci a srovnal na 1:1. Tímto stavem skončil první poločas.
Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě více nabuzeni a taky to tak na hřišti vypadalo. Sobůlkám přestala fungovat „antikoncepce“ a my přidali během krátké doby 3 pohledné branky, kterým předcházela individuální ukázka fotbalovosti „milotického hračičky“ Vaciho, který prokličkoval přes celé sobůlské parkoviště, kde jej marně stíhali místní security a upaloval k cíli a předložil lahůdkově Maldymu ke skórování. Utkání se povedlo po všech směrech, Maldy v utkání skóroval 4x, sváteční střelec Jara přidal svoji druhou branku v sezoně, několik krásných individuálních akcí (Vaca, Macin). Mě nezbývá než pochválit tým za výborný výkon a doufat, že jsme ještě neřekli poslední slovo.