12. Kolo - Shrnutí

07.02.2010 22:46

Prokřehlá sklárenská hala a oslabené sestavy obou týmů poukazovaly k vyrovnanému zápasu, do nějž jsme vstoupili v této sestavě:

Bery – Buža,Cahla,Smrk,Kamza,Méďa,Jara - Maldy,Vaca a nachystaný kdykoliv naskočit do hry nový útočník, Pavel Guth :)

Nutno podotknout, že Ždánice bez trojlístku Sozé, Čočkyn a Zbyňa hrozily převážně z rychlých protiútoků.

Už ve 2.minutě, rychlý brejk Ždánic skončil v síti 0:1. Pozdní přístupování k hráčům a špatné obsazování nás stáli laciný gol, ale jsme namlsani vidinou Play-off , snažili se hrát zodpovědně zezadu a tato hra nám přinášela své ovoce. Nejprve Maldy a pak po pěkné akci Kamza-Médin. . . to rázem bylo 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s jednobrankovým náskokem a pokoušením se o častější střelbu a se zodpovědnou obranou. Z první vážnější akce Jara vyslal pumelici :) a šťastný gol nám přinesl vedení 3:1. V poklidu jsme dohrávali zápas, kontrolovali hru a 7minut před koncem dobře hrající Medin zasadil definitivní pojistku   4:1.