1. Kolo - Shrnutí trenéra

24.10.2009 22:16

První zápas skončil naší těsnou prohrou 4:3, ale jak nasazením, tak předvedenou hrou jsme mohli urvat všechny 3 body. Velká škoda neproměněných šancí, kterých bylo za celý zápas dostatek. Téměř po celé utkání jsme se vyvarovali závažných chyb, hráli dobře zezadu a byli hlavně nebezpeční, i když byl soupeř kvalitní. Když už to vypadalo, že si obě mužstva rozdělí po bodu, dostali jsme těsně před koncem utkání rozhodující branku z dobře zahrané standartní situace soupeře.

Druhý zápas se nesl v podobném duchu. Soupeř ze Strážnice hrál po celé utkání nakopávané míče a byl nebezpečný po stranách, kdy neustále zkoušel dlouhé míče za obranu. S touto taktikou soupeře jsme se v průběhu poločasu srovnali, ale začali nám pomalu docházet síly. Dva zápasy po sobě si začaly vybírat svou daň a došlo i na zkrat v podobě červené karty Kamila, který nás naprostou nedisciplinovaností oslabil a zbytek utkání jsme odehráli v 7 hráčích. Celý druhý poločas to vypadalo, že můžeme odejít s bodem, ale minutu a půl před koncem došlo k nejhoršímu, z téměř nulové šance jsme inkasovali na 2:1. I když jsme zkusili hru bez gólmana, už se nám nepodařilo skórovat a odešli jsme i ve druhém zápase těsně poraženi.